Lebap Sohbet Odaları

Sohbet Chat Odaları Mobil Sohbet Siteleri

Lebap Sohbet Odaları

Mart 18, 2018 Sohbet Odaları 0

Lebap Sohbet Odaları Hakkında

Lebap sohbet odaları kuruluş amacı, Türkiye dışındaki kardeş diye nitelendirdiğimiz ülkelerden bir tanesi olan Türkmenistan bölgesinden kullanıcılara hizmet etmektir.

Bu bölgeden giriş alan ziyaretçilerimiz kendi kanallarında ve kendi kullandıkları dil düzeyinde diledikleri gibi sohbet edebilir, çevre il ve ülkelerden arkadaşlıklar edinebilirler. Canlı sohbet edilebilme özelliği taşıyan Mobil sohbet kanallarımız sayesinde Türkiye’deki akrabaları ile de diledikleri gibi Ücretsiz sohbet edebilmektedirler.

Lebap Hakkında

Lebap Türkmenistan’ın kuzeydoğusunda yer alan bir vilayet. Özbekistan’a sınırı olan vilayetin merkezi Türkmenabat’dır. 94.000 km² yüzölçümüne sahip Lebap vilayetinin nüfusu 1.034.700’dir. Türkmenistan’ın en yüksek dağı vilayet sınırları içerisindedir… 7 bin km’lik Türkmenistan-Çin doğalgaz boru hattı buradan başlamakta, Özbekistan ve Kazakistan üzerinden Çin’e uzanmaktadır.Doğalgaz boru hattının açılışı 14 Aralık 2009’da yapılmıştır. Hattın başlangıcında bir de gaz arıtma rafinerisi yer almaktadır. == Şehirler == * Türkmenabat (eski ismi Çarcov) *

Nasıl Katılabilirim?

Hiç bir ücret ve üyelik gerekmeden Lebap chat kanalları için giriş alabilir ve dünyanın her yerinden çeşitli toplulukların bulunduğu platformumuzda özgürce muhabbet etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Aşağıda görmüş olduğunuz linkimize tıklayın ve sizde aramıza katılın!

Lebap Muhabbet Kanallarına Giriş

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir