Hakkımızda

Sohbet Chat Odaları Mobil Sohbet Siteleri

 

Merhaba değerli içerik takipçileri;

21 Mayıs 2009 tarihinde tescillenerek yayın hayatına başlayan sorf.net alan adı ismi Mayıs 2016 tarihinden itibaren tarafımızca satın alınarak ziyaretçilerinin hizmetine sunulmuştur. 2016 Mayıs tarihinden beri herhangi bir içerik eklenmeksizin beklemede kalan site, Şubat 2018 tarihinde geçmişte olduğu gibi fakat, daha gelişmiş içeriği gelişmiş arayüzü ve güvenilir sistemi ile Sohbet hayatına tekrar devam etme kararı almıştır.

Web ve mobil tabanlı mesajlaşma imkanı sağlayan sitemiz bu hizmeti karşılığında hiç bir ücret talep etmemektedir. Gelişen teknoloji dünyasında akıllı telefonların hayatımızda daha fazla yer almaya başlaması ile birlikte artık bir zorunluluk haline gelen Mobil Sohbet tabanı ile üyelerimize kaliteli ve kullanışlı chat imkanı sunmaktayız. Geçmiş zamanlarda olduğu gibi yine web tabanlı mesajlaşmaya olanak veren sistem daha da geliştirilerek ziyaretçilerin sıkılmadan dünyanın her yerinden ve her dilden insanlarla bir araya gelmesine olanak sunmaktadır.

Ayrıca sitemizde mesajlaşırken sevdikleriniz ile beraber eğlenceli vakit geçirebilmeniz için Eğlence Kanalları(#sorf_oyun, #sorf_yarisma v.b.) güncel haliyle mevcuttur. Dilerseniz #Sorf_Muzik kanalında sevdiklerinize online olarak şarkı yollayabilir beraber vakit geçirmenin keyfini ücretsiz olarak yaşayabilirsiniz.

Sohbet Odalarında güvenlik kanal operatörleri(@)’lar tarafından sağlanmaktadır. Herhangi bir kural dışı harekete maruz kalmanız durumunda gereken cezai işlem anında uygulanmaktadır.

Sunucu hakkında görüş, istek ve önerilerinizi online olarak #operhelp odasında bulunan içerik yöneticilerine iletebilir, Rumuz/Nick v.b. konularda yardım almak için #Yardim kanalımızı kullanabilirsiniz.

Sorf.NET ziyaretçilerine zamanla daha gelişmiş içerik sağlamak için İş Ortakları ile beraber her gün daha iyisini yapabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Olası sorunlar dahilinde siz değerli kullanıcılarımızın affına sığınır eğlenceli ve hoş muhabbetler dileriz.

[sorf.net İçerik Yönetimi]