Hakkımızda

 

hakkimizda

sorf.net nedir – ne için var

Hakkımızda

sorf.net 21.05.2009 tarihinde kurulmuş, 30 Ağustos 2017 tarihinde de tarafımızca emek verilmek üzre satın alınmıştır.

sorf.net‘ in temel amacı kıyıda köşede kalmış, unutulmaya yüz tutmuş, özellikle nostaljik değer taşıyan IRCd sohbet odalarını ziyaretçilere sunmaktır. Bunun dışında internet başında zaman öldürmeyi sevenler için özenle seçilmiş; enteresan, absürd, güncel, türk işi vb… içeriklere de zaman zaman yer verilmektedir.

2017 yılından itibaren yenilenmiş ve daha çok insana ulaşmak için tasarımı ve programlamayı yenilemiş profesyonel bir yapıya geçiş yapmış ve daha profesyonel alt yapı tedarikçileri ile “Sohbet” platformlarındaki yerini almıştır.

2017 Senesinin sonlarında, site ve içerik yönetimi ”Deneyimli Kullanıcılar” sorumluluğunda kalmış, tasarım, programlama, pazarlama, teknik altyapı, hukuksal işler vb… çetrefilli kısımlar ise Sorf.NET Medya’ nın sorumluluğuna geçmiştir.

2019 Yılının Eylül ayı sonlarında yeni içerik ekleyiciler ile tanışmış fakat zaman kaynaklı problemlerden dolayı yayın hayatına bir süreliğine ara vermiştir.

Yeniden Merhaba

2020 yılı Mayıs ayında eski içerik ekibinin gazı ile tekrar bir araya gelerek, mevcut SohbetChat odaları ve Mobil Sohbet Odaları alt yapısını tamamlamış yayın hayatına bir daha elveda dememek üzere tekrar başlamıştır.

Çizgimize kaldığımız yerden devam ederken bizlerden desteğini esirgemeyen ve saatlerini telefon, bilgisayar v.b. araçlar üzerinden Sohbet ederek geçiren siz Chat manyağı katılımcılarımıza teşekkürlerimizi iletiriz.

Sorf.Net

Sohbet siteleri; İnsanların gündelik yaşamındaki streslerden uzaklaşması ve insanlarla kaynaşarak sanal ortamda sosyalleşmelerini sağlamaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 Sorf.Net | Tüm Hakları Saklıdır.