sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin keyfini çıkar!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Hakkımızda

sorf.net nedir – ne için var

sorf.net 21.05.2009 tarihinde kurulmuş, 30 Ağustos 2017 tarihinde de tarafımızca emek verilmek üzre satın alınmıştır.

sorf.net’ in temel amacı kıyıda köşede kalmış, unutulmaya yüz tutmuş, özellikle nostaljik değer taşıyan IRCd sohbet odalarını ziyaretçilere sunmaktır. Bunun dışında internet başında zaman öldürmeyi sevenler için özenle seçilmiş; enteresan, absürd, güncel, türk işi vb… içeriklere de zaman zaman yer verilmektedir.

2017 yılından itibaren yenilenmiş ve daha çok insana ulaşmak için tasarımı ve programlamayı yenilemiş profesyonel bir yapıya geçiş yapmış ve daha profesyonel alt yapı tedarikçileri ile “Sohbet” platformlarındaki yerini almıştır.

2017 Senesinin sonlarında, site ve içerik yönetimi ”Deneyimli Kullanıcılar” sorumluluğunda kalmış, tasarım, programlama, pazarlama, teknik altyapı, hukuksal işler vb… çetrefilli kısımlar ise Sorf.NET Medya’ nın sorumluluğuna geçmiştir.

2019 Yılının Eylül ayı sonlarında yeni içerik ekleyiciler ile tanışmış fakat zaman kaynaklı problemlerden dolayı yayın hayatına bir süreliğine ara vermiştir.

Yeniden Merhaba

2020 yılı Mayıs ayında eski içerik ekibinin gazı ile tekrar bir araya gelerek, mevcut Sohbet – Chat odaları ve Mobil Sohbet Odaları alt yapısını tamamlamış yayın hayatına bir daha elveda dememek üzere tekrar başlamıştır.

Çizgimize kaldığımız yerden devam ederken bizlerden desteğini esirgemeyen ve saatlerini telefon, bilgisayar v.b. araçlar üzerinden Sohbet ederek geçiren siz Chat manyağı katılımcılarımıza teşekkürlerimizi iletiriz.