Adana Sohbet Odaları

Sohbet Chat Odaları Mobil Sohbet Siteleri

Adana Sohbet Odaları

Mart 19, 2018 sehirler 0

Adana ve Çevresinde Sörf’türün!

Adana sohbet odaları, Adana ve çevre ilçelerinde yaşayan insanların bulundukları lokasyonda yaşayan kişilerle Sohbet etmesine olanak tanır.

Ülkemizin beşinci büyük şehri olan ve bizlere abes gelebilecek olayların orada gayet naturel bir şekilde yaşandığı şehrimizdir. Zaman zaman haber kanallarında da gösterildiği gibi, herhangi bir esnaf dükkanında otururken bile üstünüze kocaman bir lastik fırlayıp gelebilir.

“Adana’lıyık Allah’ın adamıyık” sözü bu yöremize aittir. İnsanları tamamen doğal ve sempatiktir. Şehrin bilinen iki tane takımı vardır, Adanaspor ve Adana Demirspor. Kendi aralarında oynadıkları maç Akdeniz derbisi olarak adlandırılır ve son derece çekişmeli geçer.

Adana çet ve muhabbet odaları, bu bölgemizden gelen kullanıcılarımızın herhangi bir üyeliğe ve programa gerek kalmadan Ücretsiz sohbet etmelerini sağlar. Ayrıca Mobil sohbet uygulaması sayesinde akıllı cihazlardan da giriş alabileceğiniz Ücretsiz sohbet odaları sayesinde Adana ve çevre ilçelerden insanlarla tanışabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Hadi şimdi sosyal paylaşım sitelerinden (facebook, twitter) biraz uzaklaşıp güvenilir muhabbet etmenin tadını çıkarın.

Nasıl Katılabilirim?

Aşağıda görmüş olduğunuz sizi bedava mesajlaşma kanallarına yönlendirecek olan linke tıklamanız yeterli. Gerisi sadece size kalmış. Dilerseniz takma adınızı kaydederek geyiğin tadını çıkarın ya da herhangi bir üyelik almadan sitemizi misafir ziyaret edin!

Şimdi aramıza katılın ve Sörf’türün!

Adana Hakkında Kısa Bilgi

Adana, 2.062.518 nüfusuyla Türkiye’nin İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa’dan sonraki 5. büyük şehridir. Şehir merkezi, güney Anadolu’da Akdeniz’den 30 km içerde Seyhan Nehri’nin üzerinde bulunmaktadır.

Adana’nın merkezi; Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay illerini kapsayan coğrafi, ekonomik ve kültürel bir bölge olan Çukurova’nın merkezinde bulunur. Yaklaşık 5.62 milyon insana ev sahipliği yapan bölgenin büyük bir bölümü, tarıma oldukça elverişli, geniş ve düz bir alandır.

Adana ve çevresinden ziyaretçiler dışında Türkiye ve dünyadan yeni arkadaşlıklar edinin.

Adana, tipik Akdeniz iklimine sahiptir. Kışları ılık ve yağışlı; yazları ise sıcak ve kuraktır.

Adana, ilk sanayileşen şehirlerden biri olup şu anda Türkiye’nin ekonomik açıdan gelişmiş kentlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Seyhan Barajı’nın inşasıyla ve tarım tekniklerindeki gelişimlerle beraber 1950’li yıllarda tarımsal verimde büyük gelişmeler yaşanmıştır.

Çukurova’nın ürünü pamuğu simgeleyen “Altın Koza Film Festivali” ilk kez 1969 yılında ‘Altın Koza Film Şenliği’ adıyla Adana Belediyesi ve Adana Sinema Kulübü öncülüğünde gerçekleştirildi. Türk Film Arşivi’nin katkılarını da yanına alan Altın Koza Film Festivali, o tarihten bu yana her yıl zenginleşen içeriği ile sadece Çukurova Bölgesi’nin değil, ülkemizin en önemli kültür – sanat etkinliklerinden biri oldu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir